אודות הסטודיו

 

סטודיו למשחק דבי אוליאל - שנת הקמה 1999  - פותח את השנה ה 18 באיזור  מודיעין-מכבים-רעות

 

הסטודיו למשחק ולאומנויות הבמה של דבי אוליאל הוא תיאטרון לילדים, נוער ומבוגרים אשר הוקם בשנת 1999 ופועל במודיעין- מכבים-רעות, בסטודיו מאובזר ןמקצועי במרכז המסחרי ברעות.

בתיאטרון תלמידים מגן חובה-מבוגרים ממודיעין והסביבה.

 

מנהלת הסטודיו, דבי אוליאל, במאית מוסמכת בעלת תואר ראשון בהצטיינות בחינוך ותיאטרון מהאוניברסיטה העברית, רכזת מגמת תיאטרון בתיכון במודיעין  ובעלת ניסיון מקצועי רב.


במאים, זמרים וכוריאוגרפים מוסמכים ומנוסים נוספים מדריכים את הקבוצות אשר מעלות הפקות מקצועיות בפני גופים שונים בקהילה.

 

 

בסטודיו למשחק של דבי אוליאל רוכשים התלמידים מיומנויות משחק על במה, משחק מול מצלמה, פיתוח קול, תנועה לבמה ושיעורי פסיכודרמה.

מרפרטואר הצגות הסטודיו למשחק של דבי אוליאל: "הוא הלך בשדות", "אורזי המזוודות", "חלום ליל קיץ", "הדיבוק", "משחק הצבעים", "הנחשול", שוליים קשים" ועוד.

 

 

שחקני הסטודיו למשחק של דבי אוליאל מופיעים בפני ילדים, נוער ומבוגרים על בימות ברחבי העיר והארץ, בבתי ספר תיכונים, במופעי התנדבות בפני גופים שונים בקהילה ובהפקות אינטימיות באולם הסטודיו.

 

 

הסטודיו למשחק של דבי אוליאל שם דגש רב על מקצועיות ומצויינות לצד ליווי אישי של כל תלמיד. השיעורים בסטודיו מפתחים אצל התלמיד לא רק כישורי משחק אלא גם בטחון עצמי, יכולת עמידה מול קהל, התמודדות עם מצבים רגשיים שונים, כושר גופני, אחריות אישית וקבוצתית וכמובן קשרי חברות חזקים עם חברי הקבוצה.

 

 

התיאטרון פועל בשיתוף מחלקת תרבות ואירועים של עיריית מודיעין, בשיתוף תיאטרון גשר, תיאטרון הקאמרי , ערוץ הילדים וסוכניות שחקנים מובילות.